Het roer om
tja ik heb veel gemist die eerste drie maanden van 2025. Veel nagedacht van wat kan er, wat kan er niet en uiteindelijk ben ik mijn "hok`' gaan uitruimen.
Bij elke plank of bak nadenken wat doe je er nog mee, wat kan ik niet missen! Heerlijk om zo bezig te zijn, alle lappen en lapjes en restjes door mijn handen om te zien wat ik er mee wil.
Waar ik wel verbaasd over was dat ik geen plannen kreeg, geen inspiratie of hoe je het ook wilt noemen.
Natuurlijk wel alle blogs die ik volg gelezen net als facebook en you tube. maar eigenlijk zag ik veel heel veel mooie dingen voorbij komen en toch kreeg ik niet die prikkel die je nodig schijnt te hebben om wat te gaan bedenken.
Een ding wat mij bezig hield tijdens mijn revalidatie was hoeveel mensen er op een dag met mij bezig waren, ik kwam door het maken van foto's tot een aantal van 8 verschillende disciplines en dan kwamen daar ook het team van artsen bij soms drie soms 5. Drukke boel, tussen al die mensen door kwam ik op you tube op een Japans filmpje, heerlijke feel good, traditioneel en met altijd rustige muziek.
15 maanden geleden begon ik aan mijn quilt die als die klaar was op mijn hoofdbord van ons bed moet komen. Alles was al klaar gesandwicht en door gequilt klaar om er op vast gemaakt doen. Dat zou afgelopen januari gebeuren.
Helaas moet ik hiervoor een beroep gaan doen bij onze dochter en kleinzoons om onder mijn begeleiding!!! het in orde te gaan maken. Lukt wel alleen even alle agenda's afstemmen.
Dat gaat na de pasen gebeuren, reuze nieuwsgierig naar het eindresultaat.